Powered by Froala Editor

قوانین

قوانین سایت فروشگاه پروژه

1- این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. بنابراین شما نباید فعالیتی برخلاف قوانین جرائم رایانه ای داشته باشید. این قانون تحت تاثیر مستقیم قانون جرائم رایانه ای بوده و هرگونه ماده و بند موجود در قوانین جرائم رایانه ای ، جزئی از قوانین پایه سایت ما محسوب میگردند.
2- هرگونه محتوایی که برای استهزا و تمسخر اعتقادات ، باورها و موازین اسلامی ارسال شود به هر نحوی ممنوع است.
3- بکارگیری کلمات و جملات رکیک و موهن در گفتگوها و تمام بخش ها و همچنین خطاب به کاربران و مدیران شبکه اجتماعی هم میهن ممنوع است.
4- دعوت به اعتصابات کاربری و سعی در ایجاد نارضایتی گروهی و ایجاد بی نظمی و همچنین دعوت از کاربران به دیگر سایت ها ، در شبکه اجتماعی هم میهن به هر شکلی ممنوع بوده و هم میهن حق محرومیت کاربر متخلف را خواهد داشت.
5- هرگونه توهین ، افترا و نشر اکاذیب علیه شخصیت های سیاسی و مذهبی کشور جمهوریاسلامی ایران شامل سران سه قوه و دیگر مسئولان ممنوع و در صورت مشاهده بر اساس قوانین جرائم رایانه ای به عنوان تخلف از قوانین رفتار میگردد.
6- منتشر نمودن تصاویر و اطلاعات خصوصی افراد در سایت به سرعت و بدون هرگونه اخطار یا تذکر با واکنش مدیران سایت روبرو خواهد شد و کاربر متخلف بطور دائم محروم از فعالیت میگردد. اطلاعات خصوصی همانند عکس/شماره تلفن/آدرس/و از این دست موارد
7- تخلف تحت پیام خصوصی تخلف محسوب میشود و در صورت دریافت و یا مشاهده هرگونه گزارش بدون اخطار قبلی، دسترسی کاربر به پیام خصوصی بطور دائم بسته خواهد شد ، در صورت اصرار کاربر بر تخلف و هرگونه ساخت حساب کاربری بیشتر موجب محرومیت دائم از فعالیت میگردد و همچنین ارسال پیام های خصوصی و یا عمومی دسته جمعی و به کاربران و محیط فعالیت ، ممنوع است و کاربر خاطی پس از شناسایی بطور دائم محروم از فعالیت میگردد.
8- نتشار و یا ترویج دور زدن فیلترینگ ، معرفی VPN و یا سرویس هایی که جهت دور زدن سیستم فیلترینگ مورد استفاده قرار میگیرد ممنوع میباشد و در صورت مشاهده مطالب مربوط حذف و به کاربر اخطار داده میشود.
9- یجاد مزاحمت برای کاربران به هر نحوی از حمله در محیط عمومی ، پروفایل کاربری و پیام خصوصی ممنوع است، و در صورت مشاهده و یا دریافت گزارش ، کاربر خاطی از فعالیت محدود و یا محروم میگردد.
10- آپلود فایل های چند رسانه ای و نرم افزارهای غیر مجاز و فاقد مجوز از جمله فیلم ، موسیقی ، سریال ممنوع است.چند شناسه ای ممنوع است ، یک شخص نمیتواند با بیش از یک نام کاربری به فعالیت بپردازد ، هرگونه شناسه سازی جدید بدون دلیل موجه و بدون هماهنگی و تائید مدیریت، ممنوع هست.
11- کپی رایت و حقوق محافظت معنوی پروژه های ارسال شده به عهده کاربران سایت بوده و مسئولین سایت در این مورد مسئولیتی بر عهده ندارند.
12- شما بایستی در تمامی مراحل فعالیت خود نسبت دیگر اعضاء احترام بگذارید و از هرگونه پرخاشگری ، بی احترامی و ناسزاگویی دوری کنید.
13- نمایش مطالب هر عضو در سایت(پیام و رزومه و پروژه های ارسالی ) به معنای تایید آن نیست و مسئولیت آن بر عهده خود نویسنده آن می باشد.
14- علیرغم اینکه مدیریت سایت نیز می تواند نظرات را ویرایش ، حذف و تایید کند وظیفه اصلی این کار بر عهده خود عضو می باشد.
15- مدیریت سایت در حد امکان از ویرایش یا حذف پروژه های ارسالی خودداری خواهد کرد لیکن سایت جهت باقیماندن و حذف نشدن پروژه پس از یک بازه زمانی مور صلاحدید مدیر سایت ، هیچگونه تضمینی ارائه نمیدهد.
16- وظیفه کنترل نظرات بر عهده صاحب اکانت می باشد.
17- مدیران سایت از بین اشخاصی که با نام حقیقی ثبت نام نموده و در سایت فعالیت می نمایند انتخاب می گردند.
18- کاربران می توانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی ما، شکایات خود را نسبت به انتشار پروژه های غیر مرتبط با موضوع انتخواب شده ، و یا مطالب غیر تخصصی به مدیران و یا هماهنگ کننده های وب سایت اعلام کنند.
19- ثبت نام و فعالیت هر شخصی در سایت با هر زبان ، نژاد و محل سکونتی در سایت آزاد است.
20- توهین به هر شخص ، نژاد ، قوم و زبانی در این سایت ممنوع می باشد.
21- تمامی اعضا باید توجه کافی را برای نگه داری از پسورد خود داشته باشند.
22- وب سایت در مورد حفظ پروژه های ارسالی و اطلاعات هر عضو در قبال هک شدن وبسایت و یا پاک شدن اطلاعات از روی سرور هیچ تضمینی نمی دهد ولی تمامی سعی خود را برای نگه داری این امانت خواهد کرد.
23- تبلیغ و فرستادن لینک برای سابت های دیگر ممنوع می باشد.
24– مبلغ فروش پروژه ها در صورت درخواست کاربر تا سه روز کاری حساب آن واریز میگردد-اما ممکن است پرداخت بیشتر از این مدت طول بکشد.
25- 20 درصد از مبلغ فروش پروژه به عنوان کارمزد سایت از مبلغ نهایی کسر گردیده و پنج درصد الباغی به سهم معرف های فروشنده و پنج درصد دیگر سهم تبلیغ کنندگان سایت میباشد و الباغی مبلغ به حساب کاربر واریز میگردد .لازم به ذکر است درصد ذکر شده قابل تغییر می باشد.
26– فروشگاه پروژه در پروژه‌ها تهیه شده هیچ نقشی ندارد وهیچ گونه مسئولیت در خصوص صحت پروژه های موجود بر روی سایت ندارد لیکن خریدار قبل از خرید می بایست به رزمه ، پیام های نویسنده و همچنین فایل دمو پروژه توجه نماید.
27– خریدار ان محترم در صورتی که هرگونه شکایتی در خصوص پروژه های موجود داشته باشند می توانند به مسئولین سایت اطلاع دهند. ( برای ارتباط با مسئولین سایت به قسمت تماس با ما مراجعه فرمائید.
28– در صورتی که مسئولین سایت به این نتیجه برسند که پروژه ای دارای تخلف می باشد ( از قبیل رعایت نکردن قانون محافظت معنوی، نداشتن کیفیت لازم ، همخانی نداشتن فایل دمو با فایل اصلی پروژه و ... ) سایت فروشگاه پروژه این حق را برای خود محفوض میدارد که پروژه را از سایت حذف نموده و مبالغ فروش پروژه را به حساب خریداران اودت نماید.
29-این سایت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خودر ا مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید .

30- جزوات ثبت شده می بایست دست نویس کاربر باشند و یا دارای مجوز انتشار از نویسنده آن باشند.

Powered by Froala Editor

Powered by Froala Editor